10 business rad od úspěšných českých obchodníků

 

1. Podnikání nejsou piškvorky, kde máš pár tahů a pak jsi vyhrál, nebo prohrál. Existuje nespočet možností, co s firmou můžeš v každé chvíli dělat.

2. Nebát se zámožných klientů. Velké ryby přímo vyhledávat. Nebát se s nimi otevřeně mluvit o větších částkách a oni se nebojí se mnou větší částky sepisovat.

3. Většinu svého produktivního věku trávíme v kolotoči práce-povinnosti-práce-povinnosti. Dnešní doba nabízí tolik možností budování pasivního příjmu, máme štěstí. Je jedno, že to bude trvat roky, ale hlavní je dělat na tom.

4. „Naučíte se všechno, když pro rozvoj každé dovednosti použijete své silné stránky. Na Mount Everest se dá vylézt z různých stran.

5. Pokud se bojíte udělat chybu, nikdy nevzniknou cesty pro další rozvoj.

6. V životě nic nepřichází najednou, ta menší avíza však často nevnímáme.

7. Lidi zapálení pro sport jsou v životě nejúspěšnější. Díky své dravosti, disciplinovanosti a soutěživosti. Není dobré, když někdo dělá práci napůl nebo ji odbývá. Když se člověk postaví na start, měl by do toho dát všechno.

8.  Bála jsem se, ale nevzít to, litovala bych do konce života. Moje rada, jak to zvládnout? Soustřeďte se při vedení skutečně jen na to, co nutně potřebujete.

9. I ti nejúspěšnější mají stále školení, je to nekonečný růst.

10. Když vám známí říkají, aby jste  něco nedělal, tak je neposlouchejte, pokud máte pocit, že to dělat chcete.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*