Tipy na dárek pro obchodního partnera


Zvolte způsob na úrovni a vyberte například láhev kvalitního výběrového alkoholu. A jestliže máte omezený rozpočet, ale přesto byste rádi vybrali dárek, který bude dostatečně reprezentativní a s určitou mírou luxusu, stále nejste ztraceni.

Jednou z mozmností na  dárek, který by mohl ocenit váš  obchodní partner, je zcela jistě láhev whisky, rumu, ginu či brandy.

 

Pokud se jedná o rum, tak například peruánský rum Ron Millonario X.O., který má nejen elegantní balení, ale také chuť, která přechází do příjemné sladkosti. Jedná se o prémiovou značku limitované edice, která si zachovává úroveň luxusu a nabízí i výtečný požitek. Pokud víte, že bude lepší volbou whisky, pak začněte hned u původu. Skotská whisky Glenfiddich je 15 let stará whisky s vyzrálou chutí. Zajímavou volbou jsou také dárkové sety, které najdete v nabídce v obchodních centrech jako například Globus nebo Kaufland.


Raději kvalitní víno? Nejjednodušší je jistě výběr dle barvy, avšak záleží také na příležitosti či kombinaci chutí. Využijte možností značení vín u vybraných prodejců, kteří k jednotlivým lahvím uvádí, k jakému jídlu je vybrané víno nejvhodnější. Na svého obchodního partnera uděláte jistě o to větší dojem, než když budete při výběru vycházet pouze z barvy nebo názvu vína. Vybírat můžete z nabídek českých i zahraničních producentů a vinařství. V nabídce naleznete nejen řady kvalitních vín, ale můžete si prohlédnout i široký výběr šumivých vín nebo šampaňských.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*