nestárnoucí obchodní hlášky od otců osobního rozvoje 2/2


5. „Buď proběhnete dnem, nebo den doběhne vás“ – Jim Rohn

„Čas má jednu zvláštní vlastnost, a to, že od vás doslova utíká, pokud ho nedokážete držet pod dohledem,“ říká původní mentor Tonyho Robbines. Mějte na každý den akční plán, který vás připraví na to, ať jím úspěšně proběhnete, místo aby úkoly kolegů, propásnuté deadliny a nečekané změny doběhly vás.

6. „Vždy se to zdá neproveditelné, dokud to neprovedete“ – Nelson Mandela

Citát „It always seems impossible until it’s done“ by mohl stejně dobře být vložen do úst Stevu Jobsovi, Nikolu Teslovi nebo Elonu Muskovi. Každá inovace vzniká tím, že se zrealizuje něco do té doby nemyslitelného. Tak proč by zrovna vám nemohlo vyjít to povýšení, kvartální bonus, nové podnikání, globálně úspěšná appka nebo možnost cestovat a prodávat po celém světě?

7. „Dejte všemu pozitivní smysl“ – Jack Canfield

Autor Slepičí polévky pro duši je přesvědčen, že „úspěšní lidé si drží pozitivní pohled na život bez ohledu na to, co se kolem nich děje.“. Ze své minulosti si pamatují úspěchy a lekce, ne propadáky, dokáží si užít přítomný moment a do budoucnosti se dívají jako na schodiště, které je pomalu vede ke splnění snů, spíš než na trať, kde běžíte pořád dokolečka a přeskakujete jednu překážku za druhou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*