Jak se přenést přes rozchod ve čtyřech krocích.

Pokud se s vámi váš partner právě rozešel a cítíte se na dně, následujte tyto čtyři rady – díky nim se přes rozchod přenesete mnohem snadněji.

  • Promluvte si s přáteli

Není nic úlevnějšího, než se se svými bolestivými pocity svěřit někomu blízkému. Pokud je pro vás téma rozchodu příliš citlivé a nechcete o něm s nikým mluvit, můžete navštívit terapeuta, který vám pomůže vědomě pracovat s vašimi pocity a rozchod úspěšně překonat.

  • Bude to bolet

Rozchod je jedna z nejvíc stresujících situací, které člověka mohou potkat. Nepočítejte proto s tím, že se přes rozchod přenesete během měsíce. Buďte na sebe hodní, vyplačte se, vypusťte své emoce a v žádném případě se neobviňujte za to, že na svého bývalého partnera stále myslíte.

  • Buďte zaneprázdnění

Neležte nečinně v posteli a začněte něco dělat. Zaměstnejte svou hlavu povinnostmi nebo novými koníčky. Navštivte workshopy, přihlaste se na kurzy např. jógy a seznamujte se s novými lidmi. Přes rozchod se pak přenesete mnohem snadněji.

  • Jezte, spěte, žijte zdravě

Možná trpíte nechutenstvím nebo nejste schopni usnout. Zkuste své návyky změnit, pravidelný přísun živin a dostatečný spánek má totiž pozitivní dopady na vaše psychické zdraví.

 

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*