3 tipy na vánoční dárky nejen pro kolegy, ale i pro obchodní partnery

Vánoce jsou zvláštním obdobím roku a vy se chcete ujistit, že všichni, se kterými pracujete, prožijí krásné svátky. Ať už nakupujete pro přítele nebo obchodního partnera, zde jsou tři tipy na dárky, které se budou hodit bez ohledu na to, pro koho nakupujete:

1) Udělejte to osobní. Přemýšlejte o tom, co by váš obdarovaný nejvíce miloval, a darujte mu to! Může to být tak jednoduché jako dárková karta nebo pozvánka na sváteční večírek – nemusí to být drahé nebo extravagantní. Dejte tomu člověku to, co miluje nejvíc.

2) Buďte praktičtí. Pokud váš obdarovaný ještě něco takového nemá, zvažte, zda mu nekoupíte něco, co by mohl hned použít – například stojan na deštníky nebo nějaké čisticí prostředky (protože každý ví, jak milujete úklid). Nebo jim jednoduše pořiďte něco, co jim usnadní práci: pera, poznámkové bloky, složky atd. Dárkové poukazy je také vždy příjemné zahrnout do mixu – pomohou vašemu příjemci plánovat dopředu, aby na nic důležitého nezapomněl. zaplaceno!

3) Buďte pozorní. Pokud víte, že se něčí narozeniny nebo výročí brzy blíží, ujistěte se, že to vědí! Ocení, že budou mít něco speciálního

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*